image

وقتی عیسی به داور لایی می‌زند! (عکس)

عیسی آل کثیر در یک صحنه برخورد جالبی در میانه زمین با روح اله شریفی داشت.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف تیم نوپا و لیگ یکی ویستا توربین رفت و 64 دقیقه برای باز کردن دروازه این حریف تلاش کرد. در این بازی یکی از بازیکنان پرسپولیس که بسیار پرجنب و جوش و با انگیزه نشان داد عیسی آل کثیر بود.

 

مهاجم جنوبی سرخ‌ها در این مسابقه با نظر یحیی به طور کامل بازی کرد و یکی از برترین بازیکنان پرسپولیس از نظر آماری بود. او در این مسابقه گلی زد که شاید برای خودش هم دلچسب نبود و اگر توپ را مشایعت می‌کرد گل به نام سرلک ثبت می‌شد اما در مجموع آمار فوق العاده‌ای در این مسابقه ثبت کرد.

 

همچنین بخوانید  تیم داوری فجر سپاسی – هوادار تغییر نمی کند 

او با دقت پاس 76 درصدی و همچنین دادن دو پاس گل به سیامک نعمتی و علی شجاعی شب خوبی را سپری کرد و نمره 9.5 از سایت یازده دریافت کرد.

 

وقتی عیسی به داور لایی می‌زند! (عکس)

 

وقتی عیسی به داور لایی می‌زند! (عکس)

 

وقتی عیسی به داور لایی می‌زند! (عکس)

 

 در یکی از صحنه‌های بازی در نیمه نخست آل کثیر برای کنترل و رد کردن توپ به جای بازیکن ویستا با مرد مشکی‌پوش این مسابقه مواجه شد. او که به علت جایگیری روح اله شریفی در چنین موقعیتی گیر افتاده بود سعی کرد توپ را از بین پاهای داور عبور دهد. البته خود داور نیز برای برخورد نکردن به توپ و عیسی تلاش کرد و با بلند کردن پایش و کنار کشیدن خود سعی کرد خللی در کار مهاجم پرسپولیس ایجاد نکند.

خبرهای مرتبط