پاسخ گل‌گهر به استقلال؛ موفقیت این‌گونه ارزش ندارد

پاسخ گل‌گهر به استقلال؛ موفقیت این‌گونه ارزش ندارد

باشگاه گل گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای پاسخ استقلالی‌ها را داد.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه استقلال امروز به مصاحبه‌ای که امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر درباره مسائل مالی آبی‌پوشان در این فصل انجام داده بود، واکنش نشان داد. حالا اما گل گهری‌ها در این خصوص مدعی شدند.
باشگاه گل گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای با تیتر «موفقیت با ذبح اخلاق ارزشی ندارد» در این خصوص نوشت: “صحبت‌های امیر قلعه‌نویی، سرمربی محترم گل‌گهر سیرجان در جواب سوال خبرنگار خبرگزاری دانشجو برای یک مصاحبه نوروزی بوده است و اصلا عجیب نیست که ایشان به‌عنوان اسطوره باشگاه استقلال و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر و استقلال پاسخ سوال را بدهند. این پاسخ هم بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط باشگاه مربوطه در سامانه کدال انجام شده است و موضوع پنهانی نیست.”
در ادامه بیانیه باشگاه گل گهر آمده است: “امیدواریم تمام این مصاحبه مورد توجه قرار بگیرد و دیگر وجوه مثبت آن نیز دیده شود. قطعا باشگاه گل‌گهر از انتشار ریز هزینه‌ها و قرارداد کادر تمام تیم‌های لیگ برتر استقبال می‌کند و مشکلی با این موضوع ندارد.”
بخش پایانی بیانیه گل گهر این‌گونه نوشته شده است: “در فصل گذشته و جاری اتفاقات عجیبی برای باشگاه گل‌گهر رخ داده است و بارها مربیان و اعضای مدیریتی دیگر تیم‌ها به خود حق داده‌اند که در مورد تیم فوتبال گل‌گهر صحبت کنند که گاهی مصداق تهمت و توهین بوده‌اند یا رفتارهایی نشان داده‌اند که نقض مقررات یک مسابقه فوتبال بوده است اما باشگاه گل‌گهر با بزرگ منشی و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه‌ای از کنار آن گذشته است و این تصور در باشگاه گل‌گهر وجود دارد که موفقیت به قیمت ذبح اخلاق ارزش چندانی ندارد.”

همچنین بخوانید  پیروزی یاران عابدزاده با دبل یک پیرمرد!

خبرهای مرتبط