پرسپولیس پیگیر شکایت از شجاع خلیل زاده

در شرایطی که گفته می‌شد سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مدعی شده که این باشگاه قصد شکایت از مدافع اسبق خود را ندارد، آنها در توضیح مصاحبه روز گذشته صدری مدعی شده‌اند که این موضوع در دست بررسی و پیگیری باشگاه قرار دارد.

به گزارش “ورزش سه”، جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس و حضور این مدافع میانی در لیگ قطر با گذشت دومین فصل خود همچنان تحت بررسی و پیگیری این باشگاه قرار دارد. این ادعایی است که باشگاه پرسپولیس بعد از شایعاتی که طی ساعات اخیر شکل گرفته بود، روی خروجی خود قرار داده است.

 با توجه به این که از توضیحات روز گذشته رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه در کنفرانس خبری سوء برداشت‌هایی اتفاق افتاده که در بعضی موارد موجب تحلیل‌های نادرست شده است، در ارتباط با موضوع شجاع خلیل‌زاده توضیحات تکمیلی برای تنویر افکار عمومی و شفافیت موضوع برای هواداران و رسانه‌ها ارائه می‌گردد.

 

در ارتباط با این پرونده، آن چه از سوی آقای سید مجید صدری مطرح گردید به هیچ‌وجه نافی این موضوع نبوده و نیست که باشگاه پرسپولیس در صورت عدم دستیابی به آن چه حق خود می‌داند، موضوع را از طریق پیگیری‌های حقوقی در فیفا و دادگاه داوری ورزش دنبال خواهد کرد. اتفاقا در این ارتباط پرونده‌ای کامل از مستندات موجود و لایحه‌ای در این ارتباط آماده شده است. دلیل این امر آن است که اگر تماس‌ها نتیجه بخش نبود، زمان برای تشکیل پرونده و طرح شکایت صرف نشود.

همچنین بخوانید  علیرضا بیرانوند، بمب زمستانی پرسپولیس؟

البته همان‌طور که اعلام شد واقعا ترجیح در باشگاه بر این است که به جای صرف وقت، هزینه و انرژی جهت طرح شکایت، ابتدا امکان مذاکره و توافق رو در رو بررسی شود. به طور قطع حساسیت هواداران نسبت به موضوع که بعضا با ناراحتی عمیق و حتی عصبانیت از آن چه اتفاق افتاد، همراه است برای باشگاه روشن و محترم است و همان‌طور که اعلام شد ذره‌ای از حق باشگاه نمی‌گذریم. البته این فرایند باید قبل از این‌ها انجام می‌شد که ما مسبب عدم انجام آن نبوده‌ایم.

 

به هر حال امیدواریم برای توافق دو طرفه پالس مثبت را دریافت کنیم اما اگر چنین نشد ضمن آن که حسن نیت پرسپولیس معلوم شده است بلکه هواداران مطمئن باشند با توجه به آماده بودن پرونده و لایحه، طرح شکایت به سرعت انجام خواهد شد. البته قرار است به منظور جلوگیری از اتلاف سرمایه باشگاه، در این ارتباط نشستی بین معاونت‌های حقوقی و‌ بین‌الملل نیز صورت بگیرد که ظرفیت‌های پرونده برای موفقیت در اخذ رای به نفع پرسپولیس بررسی شود تا نکته‌ای از قلم نیفتد.

 

خبرهای مرتبط