image

پیام، قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

عملکرد تحسین برانگیز پیام نیازمند مقابل فامالیسائو سبب شد تا بخش زیادی از روزنامه های پرتغال به درخشش او بپردازند.

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته یکی از بازی های فوتبال پرتغال در مرحله یک شانزدهم نهایی به میزبانی فامالیسائو مقابل پورتیموننزه برگزار شد و نکته ویژه این مسابقه بازگشت پیام نیازمند به ترکیب اصلی تیم پائولو سرجیو بود.

نیازمند که در اولین دیدار جام حذفی نیز نمایش خیره کننده ای داشت و با مهار کردن پنالتی سبب صعود تیمش به مرحله بعدی شد، پس از یک بازی غیبت که به دلیل حضور این بازیکن در اردوی تیم ملی بود، بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته بود و اینبار نمایشی فراتر از اولین حضورش در لیگ پرتغال داشت.

دروازه سنگربان سابق سپاهان در این مسابقه بارها توسط مهاجمین حریف تهدید شد، ولی هر مرتبه این پیام نیازمند بود که بدون هیچ مشکلی توانست دروازه تیمش را حفظ کند. او دو مرتبه روی شوت بازیکنان تیم فامالیسائو واکنش هایی خیره کننده داشت و نشان داد هیچ مشکلی روی توپ های ارسالی از کناره ها هم ندارد. این دروازه بان همچنین در شروع مجدد نیز چندین پاس خوب و دقیق به نام خودش ثبت کرد، تا حالا پائولو سرجیو را برای استفاده از او در ترکیب اصلی در مسابقات لیگ هم به فکر فرو ببرد.

همچنین بخوانید  پیام قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

 

پیام، قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

 

در این مطلب نیز ضمن اشاره به اخراج پیام نیازمند به او لقب قهرمان داده شده که توانسته اشتباه هم تیمی اش را هم جبران کند.

 

پیام، قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

 

در این روزنامه به مهارت پیام نیازمند در مهار ضربات پنالتی اشاره شده است.

 

پیام، قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

 

در این مطلب نویسنده پیام نیازمند را در مسابقات جام حذفی قهرمان نامیده است.

 

پیام، قهرمان روزنامه‌های پرتغالی (عکس)

 

صفحه توئیتری باشگاه پورتیموننزه هم شب گذشته به سنگربان ایرانی خود که سبب صعود این تیم به جمع 16 تیم پایانی مسابقات شد، لقب قهرمان داده بود.

خبرهای مرتبط