چهره یخ‌زده نویدکیا؛ آرامش قبل از طوفان (عکس)

چهره یخ‌زده نویدکیا؛ آرامش قبل از طوفان (عکس)

آخرین قاب‌های ثبت شده از محرم نویدکیا او را در حالتی خاص و متفاوت‌تر از همیشه به تصویر کشیده است.

به گزارش “ورزش‌سه”، پیش از اینکه اهالی فوتبال با بعد فنی محرم نویدکیا به عنوان یک مربی جدید در فوتبال ایران آشنا شوند، با رفتار متضاد او در مقایسه با سایر مربیان شناخته شد؛ جایی که در میان هجمه هواداران استقلال، سپاهان و تراکتور علیه پرسپولیس، به تمجید این تیم پرداخت که توانسته به فینال آسیا راه پیدا کند.
فوتبالی‌ها فقط سه بازی از سپاهان تحت هدایت محرم نویدکیا در لیگ قهرمانان  آسیا دیده بودند. او چند هفته بعد از سه بازی دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که با یک پیروزی مقابل السد، یک شکست مقابل النصر و تساوی مقابل العین همراه شده بود، تیمش را وارد مسابقات کرد. 13 هفته ابتدایی لیگ بیستم برای سپاهان و نویدکیا پر فراز و نشیب اما سرشار از نشانه‌های امیدوارکننده بود. نویدکیا هم تیمی سرحال داشت که از نظر تاکتیکی قدرت رقابت با بهترین تیم پنج سال اخیر فوتبال ایران را پیدا کرده بود و هم دیدگاه‌هایی را ارائه می‌کرد که اگر نگوییم “نایاب”، می‌توانیم بگوییم در فوتبال ایران “کمیابند”. حتی امیرقلعه‌نویی هم در آخرین حضورش در اصفهان به این موضوع اشاره‌ای طنزآمیز داشت و تاکید داشت که محرم نویدکیا برای موفقیت نباید همین روش را ادامه بدهد.
کسب 65 امتیاز پایان کار محرم در اولین سال مربیگری بود. برای فصل جدید محرم نویدکیا ناگزیر بود با جدایی پیام نیازمند، محمد محبی و احسان حاج‌صفی که سه قطعه اصلی پازل موفقیت او بودند، کنار بیاید. او پذیرفته بود و کریستوفر کنت، مسعود ریگی، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو را برای پر کردن جای آنها به اردوی تیمش اضافه کرد. 

همچنین بخوانید  ویستاتوربین با آماری فوق العاده در دربی برابر سایپا

خبرهای مرتبط