یادداشت: پرسپولیس در روز اشتیاق

در روزی که بلاخره پنجره‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد با درخشش چند بازیکن نیمکت‌نشین باید منتظر دردسرهای شیرین یحیی گل‌محمدی در انتخاب ترکیب اصلی بود.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس با برتری مقابل ویستاتوربین مرحله یک شانزدهم جام حذفی را پشت سر گذاشت. پرسپولیس در شرایطی موفق صعود به دور بعد جام حذفی شد که بلاخره پنجره نقل و انتقالاتی این تیم هم پس از مدت‌ها باز شد و این به معنای امکان استفاده از دو بازیکن تاجیک در بازی‌های آینده است و هم اینکه چه بسا شرایط برای جذب یک بازیکن خارجی آزاد هم فراهم شود.

 

اما بازی امروز مقابل ویستاتوربین این حسن را برای گل‌محمدی هم داشت تا بهتر از قبل چند بازیکنی که قبلا کمتر از سوی او مورد استفاده قرار گرفتند ببیند. علی شجاعی و محمد شریفی جدا از دو گلی که به ثمر رساندند بسیار باانگیزه و پرتلاش ظاهر شدند. دو بازیکنی که اشتیاق برای بازی کردن با پیراهن پرسپولیس از نوع دویدن و تلاش‌شان در زمین هم مشخص بود. حتی علیرضا ابراهیمی که یکی از دو خروجی بین دو نیمه پرسپولیس بود نیز با انگیزه بازی کرد و چه بسا در شرایطی که احساس می‌شود پرسپولیس نیاز به تزریق انگیزه و اشتیاق در بین بازیکنان ترکیب اصلی دارد، اعتنای بیشتر یحیی گل‌محمدی به بازیکنان جوان و باانگیزه می‌تواند پرسپولیس را برای فتح لیگ مشتاق‌تر کند.

همچنین بخوانید  یک کرونایی دیگر در رئال؟ برابر بیلبائو با هشت غایب

 

یادداشت: پرسپولیس در روز اشتیاق

 

هر چند یحیی گل‌محمدی اعتقاد و علاقه‌ی خود به استفاده از ترکیب ثابت و اجتناب از تغییرات زیاد را نشان داده اما شاید لازم باشد که او برای کسب سومین قهرمانی خود در  لیگ برتر، به فرمول دیگری روی آورد. در شرایطی که رقبا با علم به ترکیب و سیستم ثابت، آنالیز کاملی از نقاط قوت و ضعف پرسپولیس به دست آورده اند و این مورد در لیگ امسال چند باری قرمزها را به زحمت انداخته، شاید بتوان با بازیکنان تازه‌نفس و مستعد و مشتاقی چون شجاعی، شریفی و بازیکنان تاجیک، تنوع تاکتیکی را هم بالا برد و از این طریق با یک پرسپولیس مشتاق‌تر برای قهرمانی به مصاف رقبا برود.

 

 

یادداشت: پرسپولیس در روز اشتیاق

خبرهای مرتبط