2 غایب بزرگ بارسلونا برای اولین بازی سال

بارسلونا در تساوی شب گذشته برابر سویا دو بازیکن ارزشمند خود را برای بازی با مایورکا از دست داد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا شب گذشته علی رغم ارائه بازی بهتر نسبت به میزبانش سویا در نهایت با تساوی 1-1 متوقف شد. در این بازی ابتدا سویا روی گل پاپو گومز پیش افتاد اما دقیقه 45 بازی بود که رونالد آرائوخو با ضربه سر زیبای خود کار را به تساوی کشاند.

 

 

2 غایب بزرگ بارسلونا برای اولین بازی سال

 

 

در نیمه دوم سویا به دلیل اخراج جولز کنده 30 دقیقه 10 نفره بازی کرد ولی توانست نتیجه مساوی را حفظ کند. بارسا دو شانس خوب گلزنی برای رسیدن به سه امتیاز داشت ولی هر دو از دست رفتند. یک ضربه عثمان دمبله به تیر خورد و ضربه سر گاوی نیز با اختلافی اندکی راهی اوت شد.

 

 

2 غایب بزرگ بارسلونا برای اولین بازی سال

 

 

بارسا با این یک امتیاز کار خود در سال 2021 را به اتمام رساند و بازی بعدی این تیم دوم ژانویه در نوکمپ برابر مایورکا خواهد بود. آبی اناری ها اما برای این بازی دو بازیکن ارزشمند خود را در اختیار نخواهند داشت. سرخیو بوسکتس دقیقه 11 بازی با سویا به دلیل خطا روی کنده کارت زرد گرفت و از بازی بعدی محروم شد. دقیقه 77 نیز پابلو گاوی با خطا روی فرناندو از داور کارت گرفت تا او هم از جدال با مایورکا محروم شود.

همچنین بخوانید  اولین بازی بردیا سعادت در سری آ ایتالیا

 

 

2 غایب بزرگ بارسلونا برای اولین بازی سال

 

 

در روزهایی که بارسا غایبان زیادی دارد، از دست دادن بوسکتس و گاوی دو هافبک ثابت و غیر قابل بحث تیم برای بازی با مایورکا می تواند دردسرآفرین باشد و باید دید ژاوی برای پر کردن جای خالی این دو بازیکن چه تدبیری به کار می بندد. بارسا با 28 امتیاز تیم هفتم جدول لالیگاست.

 

خبرهای مرتبط